![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JokerXgg | |
![]() |
Cinema Addict - 1381 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2007
Location: lol, HUH, USA
|
|
Bio: BLAH BLAH BLAH
| |

| 80 | Justin Bieber: Never Say Never (2011) - May 18, 2012 |
| 70 | Le Havre (2011) - Apr 19, 2012 |
| 60 | Four Lions (2010) - Mar 16, 2012 |
| 70 | The Artist (2011) - Mar 04, 2012 |
| 40 | I Love You Phillip Morris (2009) - Mar 04, 2012 |
| 60 | 50/50 (2011) - Feb 09, 2012 |
| 70 | The Fly (1986) - Feb 05, 2012 |
| 30 | Little Fockers (2010) - Feb 05, 2012 |
| 70 | Hugo (2011) - Jan 28, 2012 |
| 70 | Shutter Island (2010) - Jan 09, 2012 |
| Directors | Francis Ford Coppola |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |