Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JonSnow
Movie Buff - 249 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2010
Location: Montpellier, France
Bio: Seeking for peace in this world... truth, change...
Recent Rankings
85 Hot Fuzz (2007) - Jan 08, 2010
100 Into the Wild (2007) - Jan 08, 2010
70 Armageddon (1998) - Jan 05, 2010
100 Elegy (2008) - Jan 05, 2010
85 The Others (2001) - Jan 05, 2010
90 Jesus Camp (2006) - Jan 05, 2010
85 Hancock (2008) - Jan 04, 2010
40 Happy Gilmore (1996) - Jan 04, 2010
85 Phone Booth (2003) - Jan 04, 2010
70 Memoirs of a Geisha (2005) - Jan 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JonSnow. Why not go rank more films, then come back and check it out again?