Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jonas_thorda
Movie Buff - 307 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2008
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
82 Moneyball (2011) - Dec 30, 2011
78 Life of Brian (1979) - Dec 23, 2011
88 Black Swan (2010) - Dec 02, 2011
87 Double Indemnity (1944) - Nov 27, 2011
66 WALL·E (2008) - Nov 27, 2011
92 Drive (2011) - Nov 27, 2011
82 Rebecca (1940) - Nov 18, 2011
68 The Town (2010) - Nov 15, 2011
69 Enter the Void (2010) - Nov 08, 2011
93 Sunset Blvd. (1950) - Nov 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jonas_thorda. Why not go rank more films, then come back and check it out again?