![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jones49 | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Somerville, MA, USA
|

| 90 | Tout va bien (1972) - Oct 02, 2010 |
| 95 | Fanny and Alexander (1982) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Cries and Whispers (1972) - Oct 02, 2010 |
| 95 | Wild Strawberries (1957) - Oct 02, 2010 |
| 95 | The Silence (1963) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Through a Glass Darkly (1961) - Oct 02, 2010 |
| 95 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 02, 2010 |
| 95 | Bad Education (2004) - Oct 02, 2010 |
| 95 | Masculin, Feminin (1966) - Oct 02, 2010 |
| 90 | All About My Mother (1999) - Oct 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |