JonteL

jontel
Member Since: 27 Dec 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 54% The Third Man (1949) - Rated 13 Jan 2014
50 7% Mamma Mia! (2008) - Rated 13 Jan 2014
60 33% Kick-Ass (2010) - Rated 13 Jan 2014
60 33% Thank You for Smoking (2006) - Rated 13 Jan 2014
68 65% Road to Perdition (2002) - Rated 13 Jan 2014
55 15% Something's Gotta Give (2003) - Rated 13 Jan 2014
59 21% Coraline (2009) - Rated 13 Jan 2014
70 75% Die Hard (1988) - Rated 13 Jan 2014
73 82% Jaws (1975) - Rated 13 Jan 2014
65 54% The Full Monty (1997) - Rated 13 Jan 2014