Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jop
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2007
Location: UK
Recent Rankings
75 Election (1999) - Dec 02, 2009
68 Ghost World (2001) - Dec 02, 2009
56 The Notebook (2004) - Dec 02, 2009
73 Planet Terror (2007) - Dec 02, 2009
75 The Usual Suspects (1995) - Dec 02, 2009
69 Shaun of the Dead (2004) - Dec 02, 2009
69 The Sixth Sense (1999) - Dec 02, 2009
83 Y Tu Mamá También (2001) - Dec 02, 2009
84 A Bittersweet Life (2005) - Dec 02, 2009
90 Together (2000) - Dec 02, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jop. Why not go rank more films, then come back and check it out again?