Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JordanFallow
Movie Buff - 347 Films Ranked
Member Since: May 23, 2009
Location: Wellington, New Zealand, New Zealand
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Romulus, My Father (2007) - Mar 04, 2010
70 Funny People (2009) - Mar 04, 2010
50 Valkyrie (2008) - Mar 04, 2010
50 Queen of the Damned (2002) - Mar 04, 2010
30 Two Lovers (2009) - Mar 04, 2010
80 Shutter Island (2010) - Mar 04, 2010
80 Planet Terror (2007) - Dec 28, 2009
45 El Amor Brujo (1986) - Dec 28, 2009
65 Carmen (1983) - Dec 28, 2009
40 The Lovely Bones (2009) - Dec 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JordanFallow. Why not go rank more films, then come back and check it out again?