Josh83

josh83
Movie Buff - 351 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: Bern, Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 77% Donnie Darko (2001) - Rated 19 Apr 2011
70 25% King of California (2007) - Rated 28 Feb 2011
80 77% Jesus Camp (2006) - Rated 25 Jan 2011
70 25% Religulous (2008) - Rated 11 Jan 2011
80 77% Doubt (2008) - Rated 11 Jan 2011
75 50% The Gods Must Be Crazy II (1989) - Rated 29 Nov 2010
75 50% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 29 Nov 2010
75 50% The Blob (1988) - Rated 05 Nov 2010
70 25% The Patriot (2000) - Rated 05 Nov 2010
75 50% The Rock (1996) - Rated 05 Nov 2010