Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JoshuaRogers
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2010
Location: Indianapolis, IN, USA
Recent Rankings
3 The Holiday (2006) - Jan 03, 2011
51 Triangle (2009) - Jan 03, 2011
34 The Social Network (2010) - Jan 03, 2011
17 Chloe (2010) - Jan 03, 2011
4 Devil (2010) - Jan 03, 2011
46 Run Ronnie Run (2002) - Jan 03, 2011
36 Easy A (2010) - Jan 03, 2011
75 American Psycho (2000) - Jan 03, 2011
27 Downloading Nancy (2008) - Jan 03, 2011
67 Buried (2010) - Jan 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JoshuaRogers. Why not go rank more films, then come back and check it out again?