![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jota | |
![]() |
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2007
Location: USA
|

| 80 | A Bronx Tale (1993) - Mar 02, 2007 |
| 86 | City of God (2003) - Mar 02, 2007 |
| 94 | Casablanca (1942) - Mar 02, 2007 |
| 72 | Gladiator (2000) - Mar 02, 2007 |
| 82 | Kingdom of Heaven (2005) - Mar 02, 2007 |
| 92 | Taxi Driver (1976) - Mar 02, 2007 |
| 91 | Raging Bull (1980) - Mar 02, 2007 |
| 78 | Gangs of New York (2002) - Mar 02, 2007 |
| 87 | The King of Comedy (1983) - Mar 02, 2007 |
| 83 | The Departed (2006) - Mar 02, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |