![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jpobst | |
![]() |
Film Freak - 670 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2008
Location: St. Louis, MO, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | Talk to Her (2002) - Feb 06, 2012 |
| 81 | Sex and Lucia (2001) - Feb 05, 2012 |
| 74 | Máncora (2008) - Jan 31, 2012 |
| 72 | Babel (2006) - Jan 30, 2012 |
| 67 | Mondays in the Sun (2002) - Jan 29, 2012 |
| 78 | Midnight in Paris (2011) - Jan 28, 2012 |
| 65 | The Method (2005) - Jan 27, 2012 |
| 44 | Casi Casi (2006) - Jan 24, 2012 |
| 65 | Matando Cabos (2004) - Jan 22, 2012 |
| 64 | The African Queen (1951) - Jan 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |