Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jshak
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2008
Recent Rankings
97 Let the Right One In (2008) - Mar 23, 2010
97 (500) Days of Summer (2009) - Mar 18, 2010
92 Surrogates (2009) - Mar 18, 2010
94 Downfall (2004) - Feb 24, 2010
94 Avatar (2009) - Feb 24, 2010
97 Boy A (2008) - Feb 11, 2010
94 Adam (2009) - Jan 09, 2010
95 District 9 (2009) - Oct 29, 2009
95 V for Vendetta (2006) - Jun 15, 2009
94 12 Monkeys (1995) - Jun 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jshak. Why not go rank more films, then come back and check it out again?