![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JuanDuring | |
![]() |
Movie Buff - 354 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 4 | Shock Treatment - Sep 05, 2009 |
| 4 | Up - Sep 05, 2009 |
| 3 | District 9 - Sep 05, 2009 |
| 5 | Ponyo - Sep 05, 2009 |
| 5 | Watchmen - Sep 05, 2009 |
| 4 | Alien - Sep 05, 2009 |
| 4 | Coraline - Feb 12, 2009 |
| 3 | Steamboy - Jan 27, 2009 |
| 2 | Batman: Gotham Knight - Jan 27, 2009 |
| 3 | Jumping - Jan 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,538,000 Movie Rankings and Counting... |