![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jujubs | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2010
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|

| 90 | Secret Window (2004) - Nov 17, 2010 |
| 89 | Tremors (1990) - Nov 17, 2010 |
| 91 | Ju-on: The Grudge (2003) - Nov 17, 2010 |
| 70 | I Still Know What You Did Last Summer (1998) - Nov 17, 2010 |
| 70 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Nov 17, 2010 |
| 80 | Hocus Pocus (1993) - Nov 17, 2010 |
| 88 | The Grudge 2 (2006) - Nov 17, 2010 |
| 85 | The Grudge (2004) - Nov 17, 2010 |
| 90 | Christine (1983) - Nov 17, 2010 |
| 90 | Addams Family Values (1993) - Nov 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |