![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jules7895 | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2010
Location: Spain
|

| 50 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Sep 16, 2011 |
| 80 | Knight and Day (2010) - Jan 29, 2011 |
| 75 | Jarhead (2005) - Dec 10, 2010 |
| 60 | School of Rock (2003) - Dec 10, 2010 |
| 60 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Dec 10, 2010 |
| 75 | The Da Vinci Code (2006) - Dec 10, 2010 |
| 80 | Infernal Affairs (2002) - Dec 10, 2010 |
| 75 | Goodfellas (1990) - Dec 10, 2010 |
| 75 | Taxi Driver (1976) - Dec 10, 2010 |
| 80 | Gladiator (2000) - Dec 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |