![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Julie Nunes | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2011
Location: Rio de Janeiro, Brazil
|

| 80 | Dazed and Confused (1993) - Apr 15, 2011 |
| 89 | District 9 (2009) - Apr 15, 2011 |
| 60 | Air Force One (1997) - Apr 15, 2011 |
| 100 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Apr 15, 2011 |
| 20 | Daredevil (2003) - Apr 15, 2011 |
| 70 | Thank You for Smoking (2006) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Queer Duck: The Movie (2006) - Apr 15, 2011 |
| 60 | Waiting for Guffman (1996) - Apr 15, 2011 |
| 100 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Apr 15, 2011 |
| 50 | Slumdog Millionaire (2008) - Apr 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |