Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Julke
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
92 Reservoir Dogs (1992) - Dec 15, 2010
86 Memento (2001) - Dec 15, 2010
72 Risky Business (1983) - Dec 15, 2010
90 The Big Lebowski (1998) - Dec 15, 2010
74 Lethal Weapon (1987) - Dec 15, 2010
84 The Talented Mr. Ripley (1999) - Dec 15, 2010
63 Lady and the Tramp (1955) - Dec 15, 2010
77 Volver (2006) - Dec 15, 2010
71 American Gangster (2007) - Dec 15, 2010
84 Taxi Driver (1976) - Dec 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Julke. Why not go rank more films, then come back and check it out again?