![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Junior1919 | |
![]() |
Film Freak - 830 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2008
Location: CT, USA
|
|
Message Sent!
Bio: College kid.
| |

| 65 | The Descent: Part 2 (2009) - Aug 12, 2010 |
| 90 | Brothers (2009) - Aug 12, 2010 |
| 50 | 12 Rounds (2009) - Aug 12, 2010 |
| 93 | Up (2009) - Aug 12, 2010 |
| 87 | Mary and Max (2009) - Aug 12, 2010 |
| 69 | Mega Shark vs. Giant Octopus (2009) - Aug 12, 2010 |
| 80 | World's Greatest Dad (2009) - Aug 12, 2010 |
| 100 | Partly Cloudy (2009) - Aug 12, 2010 |
| 79 | Anvil! The Story of Anvil (2009) - Aug 12, 2010 |
| 86 | 44 Inch Chest (2009) - Aug 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |