Junovi

junovi
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2012
Location: Funchal, Lisboa, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Divine decadence, loving movies.

more Recent Ratings

53 21% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 05 Apr 2012
56 25% A Beautiful Mind (2001) - Rated 05 Apr 2012
97 99% Cabaret (1972) - Rated 05 Apr 2012
69 42% Donnie Darko (2001) - Rated 05 Apr 2012
75 58% The Constant Gardener (2005) - Rated 05 Apr 2012
80 72% Chocolat (2000) - Rated 05 Apr 2012
77 64% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 05 Apr 2012
69 42% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 05 Apr 2012
70 47% The Iron Giant (1999) - Rated 05 Apr 2012
70 47% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 05 Apr 2012