![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jure | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2010
|

| 94 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 05, 2010 |
| 99 | The Green Mile (1999) - Jan 05, 2010 |
| 80 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jan 05, 2010 |
| 85 | The Hunt for Red October (1990) - Jan 05, 2010 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 05, 2010 |
| 70 | xXx (2002) - Jan 05, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 05, 2010 |
| 85 | The Matrix Reloaded (2003) - Jan 05, 2010 |
| 70 | The Nutty Professor (1996) - Jan 05, 2010 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jan 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |