![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jurij | |
![]() |
Movie Buff - 193 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2010
Location: Brabrand, Denmark
|
|
Bio: I love action!
| |

| 9 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Jan 29, 2010 |
| 4 | In Bruges (2008) - Jan 29, 2010 |
| 1 | Requiem for a Dream (2000) - Jan 29, 2010 |
| 10 | Unbreakable (2000) - Jan 29, 2010 |
| 4 | Shooter (2007) - Jan 29, 2010 |
| 8 | Rat Race (2001) - Jan 29, 2010 |
| 5 | Doom (2005) - Jan 29, 2010 |
| 9 | Predator (1987) - Jan 29, 2010 |
| 8 | Sin City (2005) - Jan 29, 2010 |
| 7 | Cube (1997) - Jan 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |