![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JussJuss | |
![]() |
Movie Buff - 225 Films Ranked
Member Since: Apr 26, 2011
Location: New Zealand
|

| 80 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Jul 26, 2011 |
| 80 | Blue Velvet (1986) - May 30, 2011 |
| 70 | The Animatrix (2003) - Apr 28, 2011 |
| 65 | Pokémon the First Movie: Mewtwo Strikes Back (1999) - Apr 28, 2011 |
| 75 | Appleseed Saga: Ex Machina (2007) - Apr 28, 2011 |
| 80 | Grave of the Fireflies (1988) - Apr 28, 2011 |
| 75 | The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Apr 28, 2011 |
| 75 | Appleseed (2004) - Apr 28, 2011 |
| 75 | The Cat Returns (2002) - Apr 28, 2011 |
| 75 | The Voices of a Distant Star (2003) - Apr 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |