![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JustinZA13 | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Apr 28, 2010
Location: Durban, KwaZulu-Natal, South Africa
|
|
Bio: I am authentic, genuine and true to myself.
My philosphy is... life is this very moment now & everything is as it should be.
My ultimate goal in life is to be a man of character.
| |

| 60 | Old School (2003) - Apr 28, 2010 |
| 80 | The Royal Tenenbaums (2001) - Apr 28, 2010 |
| 70 | Pretty Woman (1990) - Apr 28, 2010 |
| 80 | Braveheart (1995) - Apr 28, 2010 |
| 70 | Kung Fu Panda (2008) - Apr 28, 2010 |
| 60 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Apr 28, 2010 |
| 90 | The Matrix (1999) - Apr 28, 2010 |
| 20 | Look Who's Talking Too (1990) - Apr 28, 2010 |
| 60 | Gran Torino (2008) - Apr 28, 2010 |
| 30 | Boys Don't Cry (1999) - Apr 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |