![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Justme | |
![]() |
Movie Buff - 223 Films Ranked
Member Since: May 19, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | Sweet November (2001) - Aug 23, 2010 |
| 88 | Amélie (2001) - Aug 23, 2010 |
| 70 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Mar 07, 2010 |
| 50 | Paranormal Activity (2009) - Mar 07, 2010 |
| 85 | August Rush (2007) - Mar 07, 2010 |
| 85 | Love Happens (2009) - Mar 07, 2010 |
| 83 | The Sweetest Thing (2002) - Feb 03, 2010 |
| 85 | Sliding Doors (1998) - Feb 03, 2010 |
| 87 | Leap Year (2010) - Jan 31, 2010 |
| 80 | New York, I Love You (2009) - Jan 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |