Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Justynello
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2011
Location: Poland
Recent Rankings
55 Easy A (2010) - Jul 02, 2011
75 The Social Network (2010) - Jul 02, 2011
55 Twelve (2010) - Jul 02, 2011
82 Black Swan (2010) - Jul 02, 2011
65 The Holiday (2006) - Jul 02, 2011
80 Closer (2004) - Jul 02, 2011
80 Across the Universe (2007) - Jul 02, 2011
85 Requiem for a Dream (2000) - Jul 02, 2011
84 Revolutionary Road (2008) - Jul 02, 2011
88 The Reader (2008) - Jul 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Justynello. Why not go rank more films, then come back and check it out again?