![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
KERRIAU | |
![]() |
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2008
Location: Huntingburg, IN, USA
|

| 90 | The Vanishing (1988) - Jan 25, 2008 |
| 100 | Beautiful Girls (1996) - Jan 25, 2008 |
| 40 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Jan 25, 2008 |
| 99 | Misery (1990) - Jan 25, 2008 |
| 20 | Half Baked (1998) - Jan 25, 2008 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 25, 2008 |
| 95 | Along Came a Spider (2001) - Jan 25, 2008 |
| 80 | Father of the Bride (1991) - Jan 25, 2008 |
| 75 | Murder by Numbers (2002) - Jan 25, 2008 |
| 40 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Jan 25, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |