Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
KFox
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Role Models (2008) - Aug 01, 2009
80 Lost in Translation (2003) - Aug 01, 2009
90 Cashback (2006) - Aug 01, 2009
85 Wet Hot American Summer (2001) - Aug 01, 2009
85 Scoop (2006) - Jul 27, 2009
80 My Super Ex-Girlfriend (2006) - Jul 26, 2009
80 Shopgirl (2005) - Jul 26, 2009
90 Shaun of the Dead (2004) - Jul 26, 2009
85 Bolt (2008) - Jul 26, 2009
90 My Cousin Vinny (1992) - Jul 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with KFox. Why not go rank more films, then come back and check it out again?