![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kablooey | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 100 | Oldboy (2003) - Aug 18, 2009 |
| 10 | Lost in Space (1998) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Gladiator (2000) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Batman Begins (2005) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Star Trek: First Contact (1996) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Die Hard 2 (1990) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Stargate (1994) - Aug 18, 2009 |
| 45 | Death Becomes Her (1992) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |