Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kabotyn
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Nov 21, 2008
Location: Poland
Recent Rankings
7 Waltz with Bashir (2008) - Apr 15, 2009
7 La Dolce vita (1960) - Apr 15, 2009
7 Fitzcarraldo (1982) - Apr 05, 2009
8 Juliet of the Spirits (1965) - Apr 05, 2009
8 La Strada (1954) - Apr 05, 2009
8 (1963) - Apr 05, 2009
7 Full Metal Jacket (1987) - Apr 05, 2009
7 A Clockwork Orange (1971) - Apr 05, 2009
7 Eyes Wide Shut (1999) - Apr 05, 2009
7 Short Cuts (1993) - Apr 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kabotyn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?