Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
KagnuS
Movie Buff - 320 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2010
Location: London, UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
64 Brooklyn's Finest (2010) - Aug 28, 2010
90 Inception (2010) - Aug 26, 2010
82 Thank You for Smoking (2006) - Aug 26, 2010
93 The Big Lebowski (1998) - Jul 31, 2010
77 Seven Pounds (2008) - Jul 31, 2010
77 Open Your Eyes (1997) - Jul 31, 2010
84 Serpico (1973) - Jul 30, 2010
79 Saving Private Ryan (1998) - Jul 30, 2010
78 Saints and Soldiers (2003) - Jul 30, 2010
80 Running Scared (2006) - Jul 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with KagnuS. Why not go rank more films, then come back and check it out again?