Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kahm
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
82 The Punisher (2004) - Aug 18, 2009
79 The Mummy Returns (2001) - Aug 18, 2009
89 Minority Report (2002) - Aug 18, 2009
84 Equilibrium (2002) - Aug 18, 2009
88 WALL·E (2008) - Aug 18, 2009
84 There Will Be Blood (2007) - Aug 18, 2009
80 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 18, 2009
79 The Truman Show (1998) - Aug 18, 2009
82 The Incredibles (2004) - Aug 18, 2009
72 Elizabethtown (2005) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kahm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?