![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kalle85 | |
![]() |
Film Freak - 926 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2010
Location: Germany
|

| 40 | The Good, the Bad, the Weird (2008) - May 07, 2012 |
| 50 | Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen (2010) - May 03, 2012 |
| 100 | The Avengers (2012) - Apr 29, 2012 |
| 70 | Super (2011) - Apr 28, 2012 |
| 90 | American Reunion (2012) - Apr 27, 2012 |
| 70 | Faster (2010) - Apr 25, 2012 |
| 40 | Vacation (1983) - Apr 24, 2012 |
| 70 | The Transporter 2 (2005) - Apr 23, 2012 |
| 20 | Caged Animal (2010) - Apr 13, 2012 |
| 30 | New Year's Eve (2011) - Apr 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |