Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kameron
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2008
Location: USA
Recent Rankings
56 Candyman (1992) - Nov 05, 2008
65 Hide and Seek (2005) - Nov 05, 2008
85 The Craft (1996) - Nov 05, 2008
78 I Am Legend (2007) - Nov 05, 2008
45 Snakes on a Plane (2006) - Nov 05, 2008
12 It (1990) - Nov 05, 2008
89 Bride of Chucky (1998) - Nov 05, 2008
96 Scary Movie (2000) - Nov 05, 2008
Mini-Review: funny!
84 Addams Family Values (1993) - Nov 05, 2008
46 Hostel (2005) - Nov 05, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kameron. Why not go rank more films, then come back and check it out again?