Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kampittaja
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2010
Location: USA
Recent Rankings
94 A History of Violence (2005) - Oct 15, 2010
94 Men in Black II (2002) - Oct 15, 2010
95 Psycho (1960) - Oct 15, 2010
96 The Bourne Identity (2002) - Oct 15, 2010
88 The Flintstones (1994) - Oct 15, 2010
90 Star Trek (2009) - Oct 15, 2010
90 The Sixth Sense (1999) - Oct 15, 2010
89 War of the Worlds (2005) - Oct 15, 2010
92 Sleepy Hollow (1999) - Oct 15, 2010
97 Batman Begins (2005) - Oct 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kampittaja. Why not go rank more films, then come back and check it out again?