Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kapitanos
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2010
Location: Warsaw, Poland
Recent Rankings
3 Chain Reaction (2006) - Mar 22, 2010
1 RRRrrrr!!! (2004) - Mar 22, 2010
98 Green Street Hooligans (2005) - Mar 22, 2010
67 From Hell (2001) - Mar 22, 2010
87 Leaves of Grass (2009) - Mar 22, 2010
84 Irreversible (2002) - Mar 20, 2010
95 Enemy at the Gates (2001) - Mar 20, 2010
100 Band of Brothers (2001) - Mar 20, 2010
80 Brothers (2009) - Mar 20, 2010
75 Invictus (2009) - Mar 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kapitanos. Why not go rank more films, then come back and check it out again?