![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kapplin | |
![]() |
Film Freak - 770 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2011
|

| 80 | The Gold Rush (1925) - May 08, 2012 |
| 60 | Paper Moon (1973) - May 08, 2012 |
| 55 | The Princess Bride (1987) - May 05, 2012 |
| 50 | Baseketball (1998) - May 04, 2012 |
| 65 | Paris Is Burning (1990) - Mar 12, 2012 |
| 85 | Alphaville (1965) - Feb 07, 2012 |
| 65 | The Seven Year Itch (1955) - Feb 07, 2012 |
| 70 | RoboCop (1987) - Feb 02, 2012 |
| 80 | The Lady Vanishes (1938) - Feb 02, 2012 |
| 90 | That Obscure Object of Desire (1977) - Feb 02, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |