![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kaptajnen | |
![]() |
Cinema Addict - 1082 Films Ranked
Member Since: May 10, 2010
Location: København, Denmark
|

| 25 | Shooter (2007) - May 27, 2012 |
| 80 | Die Welle (2008) - May 21, 2012 |
| 15 | Larry Crowne (2011) - May 20, 2012 |
| 85 | Serpico (1973) - May 20, 2012 |
| 30 | Tower Heist (2011) - May 20, 2012 |
| 15 | The Big Hit (1998) - May 12, 2012 |
| 25 | The Happening (2008) - May 12, 2012 |
| 70 | The Pledge (2001) - May 12, 2012 |
| 85 | The Avengers (2012) - May 01, 2012 |
| 85 | We Need to Talk About Kevin (2011) - May 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |