![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Karatasa | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2010
Location: Bordeaux, Aquitaine, France
|
|
Bio: Filmmaker
| |

| 82 | The Artist (2011) - Feb 23, 2012 |
| 15 | Lost Highway (1997) - Jan 01, 2012 |
| 91 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 01, 2012 |
| 79 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Jan 01, 2012 |
| 72 | Moneyball (2011) - Dec 03, 2011 |
| 69 | As Good As It Gets (1997) - Dec 02, 2011 |
| 70 | Thelma & Louise (1991) - Dec 02, 2011 |
| 80 | Crank (2006) - Dec 02, 2011 |
| 89 | WALL·E (2008) - Dec 02, 2011 |
| 87 | No One Knows About Persian Cats (2009) - Dec 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |