![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
KarenKrist89 | |
![]() |
Movie Buff - 134 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2008
Location: En Buenos Aires, Argentina, Uruguay
|
|
Message Sent!
Bio: mojito\'s fatal fangirl =)
| |

| 84 | Apocalypse Now (1979) - Nov 18, 2008 |
| 48 | The Incredibles (2004) - Nov 18, 2008 |
| 88 | Paths of Glory (1957) - Nov 18, 2008 |
| 80 | The Gleaners & I (2000) - Nov 18, 2008 |
| 64 | 28 Days Later (2002) - Nov 18, 2008 |
| 50 | 28 Weeks Later... (2007) - Nov 18, 2008 |
| 45 | I Am Legend (2007) - Nov 18, 2008 |
| 80 | The Enigma of Kaspar Hauser (1974) - Nov 18, 2008 |
| 85 | Orpheus (1950) - Nov 18, 2008 |
| 87 | The Godfather (1972) - Nov 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |