Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Karine
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Jun 12, 2008
Location: France, France
Recent Rankings
56 The Big Boss (1971) - Jun 12, 2008
Mini-Review: Great in childhood memories, but terrible to watch at adult age, except for the moves - the likely ones, though.
60 Demolition Man (1993) - Jun 12, 2008
64 Crash (2005) - Jun 12, 2008
88 Speed (1994) - Jun 12, 2008
84 Platoon (1986) - Jun 12, 2008
88 Finding Nemo (2003) - Jun 12, 2008
85 Spider-Man (2002) - Jun 12, 2008
84 Mr. Bean's Holiday (2007) - Jun 12, 2008
86 National Treasure (2004) - Jun 12, 2008
65 Brazil (1985) - Jun 12, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Karine. Why not go rank more films, then come back and check it out again?