Karyotype

karyotype
Movie Buff - 235 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 64% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 15 Feb 2012
85 46% Misery (1990) - Rated 15 Feb 2012
78 23% Splice (2010) - Rated 15 Feb 2012
89 64% Best in Show (2000) - Rated 15 Feb 2012
85 46% Watchmen (2009) - Rated 15 Feb 2012
88 55% Happy Gilmore (1996) - Rated 15 Feb 2012
88 55% Zoolander (2001) - Rated 15 Feb 2012
87 52% Kick-Ass (2010) - Rated 15 Feb 2012
85 46% Sherlock Holmes (2009) - Rated 15 Feb 2012
60 4% Jungle 2 Jungle (1997) - Rated 15 Feb 2012