![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Katina | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2009
Location: Prague, Czech Republic
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 17, 2009 |
| 80 | Mystic River (2003) - Sep 17, 2009 |
| 100 | Into the Wild (2007) - Sep 17, 2009 |
| 60 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Sep 17, 2009 |
| 70 | Goya's Ghosts (2006) - Sep 17, 2009 |
| 90 | The Firemen's Ball (1967) - Sep 17, 2009 |
| 95 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Sep 17, 2009 |
| 85 | Hair (1979) - Sep 17, 2009 |
| 90 | Amadeus (1984) - Sep 17, 2009 |
| 80 | Valmont (1989) - Sep 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |