Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kau
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2006
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
71 New Year's Eve (2011) - Jan 07, 2012
76 Bridesmaids (2011) - Oct 30, 2011
77 Hachiko: A Dog's Story (2009) - Sep 18, 2010
70 Spanglish (2004) - Aug 21, 2010
75 Date Night (2010) - Aug 14, 2010
78 Inception (2010) - Aug 14, 2010
78 Cinderella Man (2005) - Aug 14, 2010
76 Brothers (2009) - Jul 04, 2010
75 Sex and the City 2 (2010) - Jun 03, 2010
77 The Mist (2007) - Feb 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kau. Why not go rank more films, then come back and check it out again?