![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kauf | |
![]() |
Movie Buff - 272 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2012
Location: Canada
|

| 95 | Super Troopers (2002) - Jan 17, 2012 |
| 60 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Jan 17, 2012 |
| 79 | Thank You for Smoking (2006) - Jan 17, 2012 |
| 74 | Step Brothers (2008) - Jan 17, 2012 |
| 82 | Harold and Maude (1971) - Jan 17, 2012 |
| 56 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jan 17, 2012 |
| 58 | Striptease (1996) - Jan 17, 2012 |
| 78 | Happy Gilmore (1996) - Jan 17, 2012 |
| 60 | A League of Their Own (1992) - Jan 17, 2012 |
| 35 | 101 Dalmatians (1996) - Jan 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |