![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kauhanen | |
![]() |
Film Freak - 705 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2008
Location: Kuopio, Finland, Finland
|
|
Message Sent!
| |

| 10 | Wedding Crashers (2005) - Jul 15, 2011 |
| 10 | Ocean's Thirteen (2007) - Jul 15, 2011 |
| 15 | Rush Hour 3 (2007) - Jul 15, 2011 |
| 60 | Ghostbusters (1984) - Jul 15, 2011 |
| 25 | Independence Day (1996) - Jul 15, 2011 |
| 25 | RoboCop (1987) - Jul 15, 2011 |
| 15 | Police Academy 6: City Under Siege (1989) - Jul 15, 2011 |
| 20 | Twins (1988) - Jul 15, 2011 |
| 60 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 15, 2011 |
| 35 | The Terminator (1984) - Jul 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |