Kaurahiutale

kaurahiutale
Movie Buff - 281 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2013
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 40% Bunraku (2010) - Rated 08 Nov 2014
50 16% Elf (2003) - Rated 13 Nov 2013
85 88% The Avengers (2012) - Rated 13 Nov 2013
50 16% A Nightmare on Elm Street (2010) - Rated 13 Nov 2013
45 10% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 13 Nov 2013
70 53% Coraline (2009) - Rated 13 Nov 2013
70 53% Bicentennial Man (1999) - Rated 13 Nov 2013
65 40% Black Sheep (2006) - Rated 13 Nov 2013
65 40% Final Destination (2000) - Rated 13 Nov 2013
65 40% I Am Legend (2007) - Rated 13 Nov 2013