![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kaynose | |
![]() |
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2010
Location: UK
|

| 75 | Dead Set (2008) - Sep 11, 2010 |
| 70 | Land of the Dead (2005) - Sep 11, 2010 |
| 70 | Resident Evil (2002) - Sep 11, 2010 |
| 65 | Severance (2006) - Sep 11, 2010 |
| 60 | Cloverfield (2008) - Sep 11, 2010 |
| 65 | Needful Things (1993) - Sep 11, 2010 |
| 60 | The Grudge (2004) - Sep 11, 2010 |
| 60 | Resident Evil: Extinction (2007) - Sep 11, 2010 |
| 70 | Dead End (2003) - Sep 11, 2010 |
| 85 | Heathers (1989) - Sep 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |