Kazarat

kazarat
Movie Buff - 172 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2011
Location: Austin, Texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Wizards

more Recent Ratings

45 50% Clueless (1995) - Rated 16 Sep 2011
78 90% Fallen Angels (1995) - Rated 16 Sep 2011
80 93% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 16 Sep 2011
78 90% The Ninth Gate (2000) - Rated 16 Sep 2011
50 58% Clerks (1994) - Rated 18 Apr 2011
67 77% The Killing (1956) - Rated 18 Apr 2011
75 85% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 18 Apr 2011
39 42% Bad Santa (2003) - Rated 18 Apr 2011
1% Ghost Rider (2007) - Rated 18 Apr 2011
50 58% Ray (2004) - Rated 18 Apr 2011