Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kazushi
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2006
Location: Germany
Recent Rankings
98 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
25 Air Force One (1997) - Aug 13, 2007
53 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
95 Alien (1979) - Aug 13, 2007
98 Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007
96 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
96 American History X (1998) - Aug 13, 2007
11 Analyze That (2002) - Aug 13, 2007
97 Arlington Road (1999) - Aug 13, 2007
74 Audition (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kazushi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?