Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kazzia
Movie Buff - 426 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2007
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
53 Independence Day (1996) - Jul 18, 2007
54 GoldenEye (1995) - Jul 18, 2007
36 Click (2006) - Jul 18, 2007
67 Leaving Las Vegas (1995) - Jul 18, 2007
47 Almost Famous (2000) - Jul 18, 2007
5 Barb Wire (1996) - Jul 18, 2007
34 Mission: Impossible (1996) - Jul 18, 2007
23 The Omen (2006) - Jul 18, 2007
55 The Terminal (2004) - Jul 18, 2007
59 Along Came Polly (2004) - Jul 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kazzia. Why not go rank more films, then come back and check it out again?